درمانگاه

 

متخصصین : نفرولـوژی، اطـفال، زنان و زایمان، تغذیه و رژیم درمانی، پوست ، زیبایی ، داخلی و دندانپزشکی در درمانگاه تخصصی هدی آمادگی خدمت رسانی به مراجعین محترم را دارد.

کلینیک تخصصی درد : امروزه با پیشرفت علم پزشکی در زمینه پیچیدگی درد، برای درمان این شرایط، داشتن متخصصین با دانش و مهارت تخصصی مهم است. فوق تخصص درد، نقش مهمی در هماهنگ کردن مراقبت‌های اضافی مانند: درمان فیزیوتراپی، درمان روانشناسی و برنامه‌های توانبخشی دارد تا به بیماران یک برنامه‌ی درمانی جامع با رویکرد چند مرحله‌ای برای درمان درد ارائه دهد.

پوست و زیبایی : امروزه توجه به شادابی پوست در بین اغلب مردم مورد اهمیت زیادی قرار گرفته است . این در شرایطی است که جراحی زیبایی هم طرفداران خود را دارد . اما باید پذیرفت همیشه بهترین راه؛ حفظ اصالت پوست درکنار زیبایی و شادابی و سلامتی آن از بالاترین اهمیت برخوردار است. البته روش‌های بسیاری برای جوان کردن پوست و برطرف کردن تغییر رنگ و افتادگی پوست صورت، رفع عیوب و… ابداع شده ‌است.

مادر و کودک : ما به سلامت تک تک مادران و کودکان اهمیت دهیم . وقتی مادران شاداب و سرزنده باشند کودکان آنان نیز سالم و شاداب خواهند بود و سلامت مادران و کودکان ضامن رونق و توسعه جامعه و کشوری خواهد بود،که در آن زندگی می کنند.

تغذیه و رژیم درمانی : امروزه ارتباط سلامتی و کیفیت زندگی با نحوه تغذیه به خوبی شناخته شده است. کمیت و کیفیت زندگی ما با نحوه تغذیه ما ارتباطی تنگاتنگ دارد. تغذیه نه تنها در پیشگیری و درمان بیماری ها اهمیت دارد، بلکه در خلق و خو، روحیه، نگرش، اخلاق و رفتار هر یک از ما نیز موثر است.

پزشک داخلی : به منظور کاستن از مرگ و میر در جامعه و کنترل بیمارها، طرح غربالگری در حال اجراست، غربالگری یعنی : پیشگیری بهتر از درمان؛ پزشک داخلی پزشکی است که با پیشگیری، تشخیص، و درمان بیماری‌های بزرگسالان جلوگیری از ابتلا به بیماریهای قلبی عروقی ، قند خون و… را انجام می دهد.

تزیقات و پانسمان : امروزه تزریقات یکی از روشهای شایع در تجویز داروها و مشتقات دارویی می باشد.که توجه به روشهای درست آن بسیار مورد اهمیت مراجعین قرار دارد.

واحد آموزشی : امروزه توجه به آموزش در پزشکی و برگزاری دوره های آموزشی از اهمیت بالایی برخوردار است . در مجموعه ما این مهم جزء ارکان است.

 

 

Call Now Button